Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Twórczość plastyczna Eweliny Sikorskiej

 

 

Od Autorki:

 

Nazywam się Ewelina Sikorska. Na początku moja twórczość oparta była na wykonywaniu prostych ćwiczeń grafomotorycznych, mających na celu naukę rysowania prostej kreski. Kolejnym etapem było wykorzystanie figur geometrycznych. Później zaczęłam tworzyć proste prace interpretujące zadany temat. W chwili obecnej pracuję nad zachowaniem odpowiednich proporcji w rysunku.

 

Wykonuję prace w ołówku, z wykorzystam suchych pasteli lub węgla. Uwielbiam stosować nowatorskie techniki. Na moich rysunkach dominują drzewa.

 

Uczestniczyłam już dwukrotnie w konkursie „Sztuka jak Balsam”, próbowałam swoich sił także w konkursie „Moja Pasja” oraz „Anioł Mojego Miasta”. Mam dużą wadę wzroku, która utrudnia mi tworzenie. Jednak nie poddaję się i podejmuję coraz więcej prób zaprezentowania swoich prac, a co za tym idzie swojej osoby, szerszej publiczności.

 

 

Odsłony: 22622
Ulotkę wygenerowano: 174
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

+1 #2 Magdalena 2017-12-07 12:59
Nie wiem, jaką techniką zrobiłaś drzewo w błękicie, ale mnie zafascynowało :-) brawo! guzikowy ptak też jest świetny, czekamy na kolejne prace :-)
Cytować
+1 #1 Internauta 2015-04-28 18:47
motylek jest śliczny jak i inne twoje prace ;)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a