Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Twórczość plastyczna Eweliny Sikorskiej

 

 

Od Autorki:

 

Nazywam się Ewelina Sikorska. Na początku moja twórczość oparta była na wykonywaniu prostych ćwiczeń grafomotorycznych, mających na celu naukę rysowania prostej kreski. Kolejnym etapem było wykorzystanie figur geometrycznych. Później zaczęłam tworzyć proste prace interpretujące zadany temat. W chwili obecnej pracuję nad zachowaniem odpowiednich proporcji w rysunku.

 

Wykonuję prace w ołówku, z wykorzystam suchych pasteli lub węgla. Uwielbiam stosować nowatorskie techniki. Na moich rysunkach dominują drzewa.

 

Uczestniczyłam już dwukrotnie w konkursie „Sztuka jak Balsam”, próbowałam swoich sił także w konkursie „Moja Pasja” oraz „Anioł Mojego Miasta”. Mam dużą wadę wzroku, która utrudnia mi tworzenie. Jednak nie poddaję się i podejmuję coraz więcej prób zaprezentowania swoich prac, a co za tym idzie swojej osoby, szerszej publiczności.

 

 

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!