Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
O pszczołach i nie tylko... Aleksander Zięba

 

 

Od Autora

 

Nazywam się Aleksander Zięba. Wspólnie z kolegą opracowujemy loga na koszulki. Michał Skoczeń jest grafikiem, ja pomagam przy opracowywaniu koncepcji loga oraz wymyślam hasła, które Michał zmienia w obrazki. Gotowy projekt jest drukowany na koszulkach.

 

Oprócz tego prowadzę bloga i tam czasem zamieszczam własne prace. Są to głownie rysunki satyryczne lub kartki świąteczne. Bloga warto śledzić, bo często zamieszczam tam interesujące posty. Na blogu piszę także o swoich przygodach, przemyśleniach i swojej pasji - pszczołach.

 

Zapraszam na blog:  http://tysiacmozliwosci.blog.pl/

Oraz fanpage: https://www.facebook.com/1000mozliwosci?ref=hl

 

 

 

...i kilka zdjęć mnie i pszczół :)

 

Odsłony: 1929
Ulotkę wygenerowano: 67
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a