Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

 

W związku z rozpoczęciem gorącego okresu rozliczeniowego,  zachęcamy Państwa do skorzystania z ulotek informacyjnych na rok 2016 r.

 

Jest to nieocenione narzędzie do apelowania, szczególnie w czasie rozliczeń 1 % podatku. Co roku możemy wydrukować je dla Państwa bezpłatnie w ilości 200 sztuk. Przyjmujemy także zamówienia na większą ilość ulotek – każda sztuka płatna 25 gr.

 

Materiały informacyjne do apelowania - logo do pobrania!

 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, przygotowaliśmy logo Fundacji, którym mogą Państwo się posługiwać w apelach, przygotowywanych samodzielnie (do pobrania: tutaj).

 

Zachęcamy do korzystania z materiałów informacyjnych (ulotek, wizytówek, wizytówek SMS) dostępnych do pobrania na Państwa profilach na naszej stronie http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/lista.html. Ważne jest, aby darczyńca otrzymał od Państwa apel z logo Fundacji, zawierający jasne informacje. Taki komunikat jest bardziej zrozumiały i wiarygodny. Wszystkie apele powinny zostać przedstawione Fundacji i uzyskać jej akceptację - sprawdzamy je dla Państwa pod względem poprawności zawartych danych.

 

Fani Mani

 

Przypominamy również o możliwości skorzystania z portalu FaniMani – jest to prosty sposób  w jaki mogą Państwo zbierać dodatkowe środki na swoim subkoncie! Dla przypomnienia: W programie uczestniczy ponad 500 wiodących sklepów internetowych, a kupowanie za pośrednictwem tego serwisu nie generuje dodatkowych kosztów. Kupujący robi zakupy za taką samą cenę, a sklep przekazuje część z zysku na rzecz wybranego przez Kupującego konkretnego Podopiecznego. Więcej na temat kupowania i pomagania przez FaniMani znajdą Państwo tutaj: https://fanimani.pl/

 

Bezpłatne ulotki FaniMani możemy udostępnić dla Państwa w formie papierowej oraz elektronicznej.

 

PROSIMY O KONTAKT!

 

Prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na ulotki na kontakt mailowy ([email protected]) lub telefoniczny (22 266 82 36, 666 324 328).

Odsłony: 10116
Ulotkę wygenerowano: 124
Ulotkę wysłano mailem: 0

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>