Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Jest rok 3033. Warszawę opanował wirus, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie miasta. Ludzie, chcąc uchronić się przed jego niszczącym działaniem, zeszli do podziemi, gdzie mogą poruszać się za pomocą metra. Na powierzchni jest jednak miejsce niedotknięte przez wirus - to Centrum Nauki Kopernik. Naukowcy, którzy tam pracują prowadzą badania nad antidotum, które może odmienić losy miasta. Jednak potrzebują pomocy. Kogoś, kto pomoże rozwieźć szczepionkę do najważniejszych ośrodków miasta. Kogoś, kto zna dobrze plany metra. Kogoś takiego jak Ty. Odważysz się podjąć wyzwanie? 

Celem Projektu Podziemie jest sprawdzenie przystosowania Metra do potrzeb OzN, zwrócenie uwagi pełnosprawnych pasażerów na osoby z niepełnosprawnościami w środkach komunikacji publicznej oraz trening samodzielności OzN w przestrzeni miejskiej. Zależy nam, żeby akcja przebiegała w miłej, bezpiecznej atmosferze, więc będą z nami wykwalifikowani asystenci.

Patronatu wydarzeniu udzielili: Metro Warszawskie, Miasto Jest Nasze oraz Radio Warszawa.

Jeśli chcesz wziąć udział w grze i tym samym odmienić losy miasta, wyślij swoje zgłoszenie na adres mailowy: [email protected]

Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia wyślemy Ci mailem scenariusz gry oraz wszystkie niezbędne informacje. Śpiesz się - liczba miejsc jest ograniczona.

Projekt Podziemie to pierwsza z akcji organizowanych w przestrzeni miejskiej przez Fundację Avalon we współpracy z Adventure Assistant, mających na celu aktywizację osób z niepełnosprawnościami, likwidację barier infrastrukturalnych i społecznych oraz edukację pełnosprawnej części społeczeństwa w zakresie wspierania OzN w przestrzeni miejskiej.

 

Odsłony: 1407
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a