Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
II edycja szkolenia z Pierwszej Pomocy - 17.08.2011r.

W czasie wakacji bardzo przydatne mogą się okazać umiejętności udzielenia pomocy i ratowania życia, dlatego zapraszamy wszystkich naszych Beneficjentów na szkolenie i wykład z zasad udzielana Pierwszej Pomocy.

! Naucz się, jak pomóc !
! Dowiedz się, jak działać, by w razie potrzeby nie stać obojętnie !
! Wypróbuj samemu techniki, które w przyszłości mogą pomóc uratować komuś życie !
! Nie bądź obojętny i działaj, by pomóc lub poinstruować, w jak sposób pomóc. Nigdy nie wiadomo, kiedy ta umiejętność może być przydatna i komu będziesz mógł uratować życie !

Szkolenie odbędzie się 17.08.2011r. o godz. 18.00 w siedzibie Fundacji Avalon przy al. Witosa 31 lok 108.

W celu zapisania się na szkolenie prosimy o kontakt mailowy na adres[email protected] lub pod numer tel. 22 640 14 64.

Dla wszystkich naszych beneficjentów szkolenie jest finansowane ze środków Fundacji i zostanie przeprowadzone przez doświadczonego instruktora.

W trakcie szkoleń będzie można nabyć wiedzę nie tylko teoretyczną, ale co ważniejsze również praktyczną!

Nie czekaj i zapisz się już dziś.
 
BO NIGDY NIE WIADOMO, KIEDY BĘDZIESZ MÓGŁ KOMUŚ POMÓC I URATOWAĆ ŻYCIE!!!

Poniżej opinia uczestniczki I edycji szkolenia - p. Julity Kuźniewskiej:

"Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przeprowadzone w fundacji Avalon uważam za bardzo przydatne. Zawierało niezbędne treści teoretyczne dotyczące kolejnych etapów udzielania pierwszej pomocy, najistotniejsze przedstawione zostały w sposób hasłowy - łatwy do zapamiętania.
Dużą zaletą była również część praktyczna szkolenia. Zaprezentowano technikę postępowania w omawianych sytuacjach, w tym przy użyciu minimalnej siły fizycznej ratownika, np. wyciągania poszkodowanego z samochodu, ułożenia w pozycji bocznej ustalonej, wreszcie zademonstrowano prawidłowe formy resuscytacji. Zwrócono również uwagę na najczęściej popełniane błędy. 
Bardzo pomocne było użycie profesjonalnych fantomów oraz demonstracja na ochotniku odgrywającym rolę osoby poszkodowanej. Podkreślano wysoką wartość wykorzystania wiedzy w formie instruktażu przez osoby z dysfunkcjami fizycznymi. Chętni słuchacze mogli również przetestować swoje siły w praktyce oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.
Tematyka przydatna chyba każdemu, nawet w formie odświeżenia posiadanej wiedzy".

Odsłony: 1629
Ulotkę wygenerowano: 68
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a