Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Aktywni i Samodzielni - rehabilitacja Warszawa

Pragnąc wyjść Państwu naprzeciw od sierpnia 2018 ruszamy jako Avalon Active! Będzie to jedyne takie miejsce w Polsce, tworzone przez ludzi z pasją, które w innowacyjny sposób łączy rehabilitację neurologiczną, funkcjonalną, nastawioną na cel, z treningiem sportowym oraz treningiem samodzielności. Dla Beneficjentów z orzeczeniem o niepełnosprawności przygotowaliśmy pakiet Aktywni i Samodzielni.

Fizjoterapeuci, trenerzy i psychocoach, będą wspólnymi siłami tworzyć innowacyjne treningi aktywnej rehabilitacji skrojone na miarę i dopasowane indywidualnie do potrzeb Podopiecznych. Różnorodność aktywności, którą oferujemy Państwu w pakiecie, pozwoli urozmaicić proces rehabilitacji, a także osiągnąć założone wcześniej cele.

Zmiany jakie następują od 13 sierpnia to nowe rodzaje aktywności i usług dofinansowanych przez Fundację Avalon, jak również rodzaje dostępnych karnetów.

Aktywuj sprawność razem z nami!

Rehabilitacja odbywa się na terenie Warszawy.

 

Dowiedz się więcej!
Skontaktuj się z nami:
kom.: 796 324 328
 
eliz
 centrum aktywności tabelka do przycięcia
 

 

Odsłony: 163993
Ulotkę wygenerowano: 446
Ulotkę wysłano mailem: 0