Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Rehabilitacja neurologiczna, świadczona w ramach projektu Avalon Active, jest dobraną indywidualnie do potrzeb, odpowiedzią na cel, jaki stawia sobie Podopieczny w rehabilitacji. Ma za zadanie przede wszystkim usprawnić Podopiecznego, a w efekcie doprowadzić do zwiększenia jego niezależności w życiu codziennym. Jest ona czymś więcej, niż klasyczną rehabilitacją, którą znamy z przychodni rehabilitacyjnych. Łączy różnego rodzaju metody rehabilitacji neurologicznej jak PNF i koncepcje neurorozwojowe (jak Koncepcja Bobath) w rehabilitacji osób dorosłych, dając szeroki wybór narzędzi terapeutycznych.

Grupa specjalistów - składających się z fizjoterapeutów, neurologopedów i psychologów - skupia się na diagnostyce konkretnych problemów, z którymi podopieczni stykają się w codziennym funkcjonowaniu i na praktycznym rozwiązywaniu wspomnianych trudności, często wynikających z ograniczenia narzucanego przez własne ciało lub psychikę. Pomagamy m.in. w nauce pokonywania barier architektonicznych – schodów, czy trudnych, niedostosowanych terenów; w nauce codziennych czynności jak np. przygotowywanie posiłków; nauce manualnych czynności typu samodzielne jedzenie, picie, mycie zębów (osoby z niesprawnością ręki po udarze).

W proces powrotu do zdrowia angażujemy zarówno samego Podopiecznego, jak również osoby z jego najbliższego otoczenia. Od osób uczestniczących w rehabilitacji wymagamy systematycznej, samodzielnej pracy zleconej przez fizjoterapeutów do domu. Jedynie wspólne zaangażowanie w usprawnianie może pozwolić osiągnąć nam sukces!

Odsłony: 2235
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a