Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.

Rehabilitacja ortopedyczna jest wysoce skuteczną formą terapii, ponieważ jest skupiona na źródle problemu. Wśród metod, które stosujemy, można wymienić:

  • terapię tkanek miękkich - pracę na tkankach np. ściśle związanych z emocjami, wpływamy bezpośrednio na wygodę i komfort życia Podopiecznych (czytaj więcej…);
  • terapię manualną – ma na celu działanie przeciwbólowe. Korzystając z technik terapii manualnej, zwiększamy zakresy ruchomości struktur (czyli np. stawów, mięśni). Przykładowo, poprzez uruchomienie struktur w obrębie klatki piersiowej, umożliwiamy wzięcie głębokiego oddechu, co działa na odbiorcę antystresowo (czytaj więcej…);

Po pracy nad przeciążonym odcinkiem lędźwiowym i wyeliminowaniu dolegliwości bólowych, samodzielne zrobienie i przyniesienie zakupów nie będzie już niemożliwe. Indywidualna terapia poprzedzona jest diagnostyką funkcjonalną, przeprowadzoną w naszym gabinecie, dzięki której terapia staje się skuteczna, gdyż trafia bezpośrednio w przyczynę dolegliwości.

Rehabilitacja ortopedyczna, świadczona w ramach projektu Avalon Active, może być uzupełniona przez fizjoterapeutę o działania podtrzymujące efekty rehabilitacji, takie jak:

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!