Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Na co mogą zostać wykorzystane środki z darowizn?

 

 

Środki zgromadzone na subkoncie, pochodzące z darowizn, mogą zostać wykorzystane na dofinansowanie kosztów leczenia, rehabilitacji, transportu oraz wydatków związanych z codziennym funkcjonowaniem. Szczegółowy wachlarz wydatków, objętych dofinansowaniem, znajduje się tutaj.

Fundacja Avalon jest jedną z nielicznych organizacji, która może dofinansować codzienne wydatki Beneficjenta i jego Rodziny.

Dlaczego dofinansowaniu podlegają nie tylko wydatki związane z leczeniem i rehabilitacją, czy transportem, a także codzienne potrzeby naszych Beneficjentów?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Niepełnosprawność czy choroba przewlekła, to ogromne wyzwanie dla Beneficjenta i jego Rodziny, które wymaga wsparcia finansowego w każdym obszarze codziennego życia. Możliwość dofinansowania codziennych wydatków sprawia, że nasi Beneficjenci, pomimo choroby czy niepełnosprawności, mogą realizować swoje marzenia, rozwijać się zawodowo, społecznie, kulturalnie, po prostu godnie żyć. Wsparcie naszych Podopiecznych w codziennym funkcjonowaniu, to nic innego, jak ważny element ich terapii czy rehabilitacji. Warto pamiętać, że nikt nie powinien skupiać się wyłącznie na chorobie czy niepełnosprawności, a żyć w sposób aktywny, najbardziej jak to tylko możliwe. Pozytywne myślenie i dobre nastawienie są bardzo istotne dla naszych Podopiecznych w codziennej walce z chorobą czy niepełnosprawnością.

 

Drogi Podopieczny, prosimy, abyś dodał w swoich apelach o darowizny informację, o tym, że Fundacja daje możliwość dofinansowywania także wydatków dnia codziennego, tak by nie wprowadzać Darczyńców w błąd. Zamieszczenie takiej informacji jest bardzo ważne, by Darczyńca miał świadomość, co dzieje się z wpłatami, które przekazał na konkretnego Podopiecznego Fundacji.

Drogi Darczyńco, gdy chcesz przekazać darowiznę celową, na przykład wyłącznie na leczenie, prosimy o kontakt z Fundacją: mailowo ([email protected]) bądź telefonicznie (22 266 82 36 lub 666 324 328). Poinformowanie Fundacji daje Darczyńcy gwarancję, że środki zostaną wykorzystane wyłącznie na wskazany cel (z uwzględnieniem opłaty manipulacyjnej Fundacji AVALON w wysokości 3%).

Odsłony: 2074
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a