Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Kiedy Fundacja AVALON odrzuca dokument załączony do wniosku o dofinansowanie?

 

 

Zgodnie z Regulaminem, Fundacja może udzielić dofinansowania na podstawie wniosku do którego dołączono oryginały dokumentów potwierdzających wydatki, tj: faktury vat, rachunki imienne lub paragony fiskalne do kwoty 200 zł oraz inne zaakceptowane przez Fundację dowody poniesienia wydatków.

Jeśli do wniosku dołączono kopie, duplikaty lub kserokopie dokumentów nie będą one uznane podczas dofinansowania. Ponadto, zgodnie z Regulaminem nie zostaną uznane paragony fiskalne, których kwota przekracza 200 zł, faktury zaliczkowe, dokumenty wystawione na Fundację lub dokumenty wystawione na osobę, która nie jest Podopiecznym, Reprezentantem lub Upoważnionym. Ponadto nie możemy uznać dokumentu na któym w polu Nabywcy widnieje NIP aktywnej działalności gospodarczej.

Odsłony: 4934
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a