Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Jak zamknąć subkonto?

 

 

Umowa, czyli Porozumienie podpisywane między Podopiecznym a Fundacją Avalon w celu założenia subkonta do zbierania środków z 1% podatku i darowizn, zawierana jest na czas nieokreślony i wchodzi w życie z dniem jej podpisania. Porozumienie może zostać rozwiązane w dowolnym momencie.

 

W celu zamknięcia subkonta prosimy o zgłoszenie informacji o chęci rozwiązania umowy mailowo na adres [email protected] lub telefonicznie na numer (22) 266 82 36. W odpowiedzi prześlemy mailowo lub listownie, druk rozwiązania Porozumienia, który należało będzie wypełnić, podpisać i odesłać do Fundacji pocztą tradycyjną.

 

Po rozwiązaniu Porozumieniu Podopieczny ma przyznane dodatkowe 60 dni kalendarzowych (liczonych od daty rozwiązania Porozumienia) na wykorzystanie zgromadzonych na jego subkoncie środków, zgodnie z zasadami wydatkowania środków z subkonta dla osób niepełnosprawnych i chorych w Fundacji Avalon określonymi w Regulaminie.

Odsłony: 1594
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a