Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Jak prawidłowo apelować o wpłaty na subkonto?

 

 

Podopieczni Fundacji Avalon mogą apelować o 1% podatku i darowizny wykorzystując różne kanały i możliwości. Mogą apelować osobiście, drogą pocztową czy poprzez wszelkie media.

 

Zgodnie z Regulaminem subkonta, treść apeli pojawiających się w mediach Beneficjenci powinni uzgodnić z Fundacją. Treść apeli powinna być zgodna z celami statutowymi Fundacji oraz zgodna ze stanem rzeczywistym odnośnie sytuacji zdrowotnej Beneficjenta w oparciu o stosowną dokumentację umożliwiającą zweryfikowanie tych okoliczności przez Fundację. Ponadto przesłanie apelu do weryfikacji pracownikom Fundacji pozwoli uniknąć pomyłek w podawanych numerach kont bankowych, KRS czy numerze subkonta.

 

Apelowanie o wpłaty za pomocą rozsyłania wiadomości mailowych z prośbą o darowiznę, 1%, udział w akcji charytatywnej itp. wymaga wcześniejszej zgody osoby, do której jest kierowana.

 

Jest to związane z zapisami Ustawy o ochronie danych osobowych, Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Prawa telekomunikacyjnego. Wyrażenie zgody musi odbyć się w formie pisemnej, a więc Podopieczni przed wysłaniem apelu muszą otrzymać zwrotny mail ze zgodą na przesłanie apelu od potencjalnego Darczyńcy. Zgodnie z zapisami ustawowymi, bez takiej zgody, przesłanie apelu traktowane jest jako uporczywy spam.

 

Aby wyjść naprzeciw potrzebom Podopiecznych Fundacji, stworzyliśmy wzory zgód poprzedzających wysłanie apeli o wpłaty. Wzór prośby o zgodę dostępny jest dla naszych Podopiecznych po zalogowaniu się na subkoncie w zakładce Druki do pobrania.

Wzór musi być wysyłany zawsze przed mailowym wysłaniem prośby. Jeżeli Podopieczny otrzyma już zgodę w formie maila zwrotnego nie można go usunąć. Będzie to zgoda możliwa do wykorzystania w przyszłości.

 

Apelując listownie, wyżej wymienione zgody nie są wymagane.

Odsłony: 7934
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a