Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak Fundacja AVALON pomaga w apelowaniu o wpłaty?

 

 

Fundacja AVALON umożliwia osobom niepełnosprawnym oraz przewlekle chorym założenie indywidualnego subkonta, na którym można zbierać środki pochodzące z darowizn oraz 1% podatku. Narzędzia opisane poniżej umożliwiają zbieranie środków na leczenie, rehabilitację, transport czy życie codzienne.  

 

Od 2009 roku Fundacja AVALON posiada status OPP (Organizacji Pożytku Publicznego), co oznacza, że jest uprawniona do otrzymywania 1% podatku na cele statutowe oraz na rzecz swoich Podopiecznych (poprzez nadany każdemu indywidualny numer subkonta). Podopieczni mogą również apelować o darowizny. Darowiznę może w dowolnym momencie wpłacić każda osoba, także z zagranicy. Dużym udogodnieniem jest umożliwienie przekazywania darowizn za pomocą szybkich przelewów internetowych PayU. Fundacja posiada także specjalny numer telefonu, dzięki czemu może otrzymywać darowizny w formie SMS-ów charytatywnych. Jest to bardzo prosty, szybki i wygodny sposób zbierania środków na subkoncie.

 

Na stronie internetowej Fundacji, w zakładce "Nasi Podopieczni" udostępniane są indywidualne profile Beneficjentów zawierające opis danej osoby. Bezpośrednio z profilu można wpłacić darowiznę za pomocą szybkich przelewów PayU oraz pobrać ulotkę elektroniczną, instrukcję dotyczącą tego, jak wysłać SMS-a, czy informację o tym, w jaki sposób przekazać darowiznę. Za pomocą specjalnej wtyczki profil można udostępnić w serwisie społecznościowym Facebook.

 

Na stronie internetowej Fundacji w zakładce "Akcje Podopiecznych" zamieszczane są wydarzenia i akcje organizowane przez Podopiecznych, za pomocą których intensywnie apelują oni o wpłaty.

                                                                                           

Osobom posiadającym subkonto Fundacja zapewnia wydruk spersonalizowanych ulotek papierowych. Każda osoba może raz w roku zamówić 200 sztuk bezpłatnych ulotek

 

Fundacja posiada konto w Serwisie Charytatywni Allegro. Serwis ten umożliwia organizacjom pozarządowym zbieranie środków na cele statutowe oraz na rzecz swoich Podopiecznych drogą aukcji charytatywnych. Aukcje organizowane są przez użytkowników Allegro, którzy chcą wesprzeć cel określony przez Fundację np. pomoc dla konkretnej osoby. Zaletą tych aukcji jest bezpłatność – od uczestników nie są pobierane prowizje. Dochód z aukcji wpływa na konto Fundacji, a następnie trafia na właściwe subkonto.

 

Pomoc Fundacji to także współpraca z serwisem FaniMani.pl, dzięki któremu osoby robiące zakupy przez Internet mogą pomagać wybranym organizacjom. W programie uczestniczy ponad 500 wiodących sklepów internetowych, a kupowanie za pośrednictwem tego serwisu nie generuje dodatkowych kosztów. Kupujący robi zakupy za taką samą cenę, a sklep przekazuje część zysku na rzecz konkretnych Podopiecznych. Aby ułatwić Podopiecznym apelowanie, Fundacja przygotowała ulotki informacyjne dotyczące FaniMani, które drukuje bezpłatnie w ilości 200 sztuk raz w roku. Ponadto, udostępnia ulotkę elektroniczną, którą można np. rozsyłać drogą mailową lub zamieszczać na portalach społecznościowych.

 

Informacje o wszystkich formach wsparcia Podopiecznych Fundacji AVALON zamieszczone są tutaj. 

Odsłony: 3570
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a