Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Jak Fundacja AVALON informuje o założeniu subkonta? 

 

 

Po otrzymaniu wszystkich dokumentów Fundacja AVALON zakłada subkonto w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych, nadając numer członkowski. O założeniu subkonta Fundacja informuje mailowo, wysyłając wiadomość na adres podany w Porozumieniu. Od dnia otrzymania maili subkonto dla osoby niepełnosprawnej lub przewlekle chorej jest w pełni aktywne.

Po założeniu subkonta nowi Beneficjenci otrzymują wygenerowane przez system Porozumienie i Regulamin podpisane cyfrowo przez pracownika Fundacji. Podpis cyfrowy, który będzie dołączony do dokumentów, jest certyfikowany i równoznaczny z odręcznie złożonym podpisem - jest mu równy, co do wartości prawnej. Ponadto w drugim mailu Fundacja przekazuje najważniejsze informacje o działaniu założonego subkonta wraz z instrukcją dotyczącą tego, jak wpłacać 1% oraz darowizny na leczenie, rehabilitacje, transport czy koszty życia codziennego. 

Odsłony: 2995
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>