Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Dlaczego warto założyć zbiórkę na helpuj.pl?

 

  • Helpuj.pl to dodatkowa forma zbierania pieniędzy na subkonto charakteryzująca się krótkim czasem trwania, która daje Państwu możliwość przekonania Darczyńców do wpłacenia na swoją zbiórkę.
  • Dzięki Helpuj.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbiorą Państwo pieniądze na to, co jest tak naprawdę dla Państwa ważne: leczenie lub spełnianie marzeń.
  • Helpuj.pl pozwala na natychmiastowe udostępnienie zbiórki na Facebooku lub Twitterze, dzięki czemu każdy w dowolnym momencie może zaprosić do odwiedzenia Państwa zbiórki na portalu.
  • Zebrane pieniądze trafią na Państwa subkonto, niezależnie od tego czy zbiórka osiągnie 100% założonej kwoty, czy mniej lub… więcej.
  • Korzystanie z możliwości portalu jest całkowicie darmowe. Od zebranej kwoty portal odejmuje prowizję w wysokości 3,7% (0,7% prowizja PayU oraz 3% prowizja na rzecz celów statutowych Fundacji Avalon). To naprawdę niewiele! W formularzu założenia celu znajduje się specjalny kalkulator obliczający zakładaną kwotę zbiórki z odjętą prowizją.
  • Zapewniamy wsparcie przy opracowaniu i prowadzeniu zbiórki, a także działamy w sposób przejrzysty i wiarygodny.

 

Odsłony: 784
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a