Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Dlaczego numer subkonta jest tak ważny przy apelowaniu?

 

Fundacja AVALON oferuje osobom niepełnosprawnym założenie indywidualnego subkonta dla osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych, które umożliwia Podopiecznym zbieranie środków pochodzących z darowizn oraz 1% podatku. Fundacja nadaje każdemu Podopiecznemu indywidualny identyfikator składający się z nazwiska i numeru subkonta.

Apelowanie o 1% podatku lub darowizny wymaga podawania numeru subkonta. Jest to niezbędne do poprawnego zidentyfikowania, na które subkonto Fundacja ma zaksięgować daną wpłatę. Samo nazwisko i imię nie jest wystarczającą informacją do poprawnego zaksięgowania wszystkich wpłat, ponieważ w Fundacji mogą być Podopieczni, którzy nazywają się tak samo. Numer subkonta natomiast jest zawsze indywidulany. 

Odsłony: 2698
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a