Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Dlaczego nie ma mnie w zakładce Nasi Podopieczni?

 

Ponieważ nie każdy po utworzeniu subkonta chce być widoczny na stronie internetowej, to Podopieczny decyduje czy chce mieć założony przez Fundację profil w zakładce Nasi Podopieczni i skorzystać z ulotek w wersji papierowej.

 

Indywidualny profil w zakładce Nasi Podopieczni na stronie Fundacji AVALON to jedno z narzędzi ułatwiających apelowanie o wpłaty. Tworzony jest dopiero po założeniu subkonta dla Podopiecznych, którzy w Porozumieniu podpisali zgodę na przetwarzanie wizerunku oraz danych osobowych w celach informacyjnych.

 

Abyśmy mogli zamieścić profil na stronie Fundacji lub/i przygotować projekt ulotki, należy przesłać materiały (tekst i zdjęcie) na adres [email protected] Na podstawie przesłanych materiałów w ciągu 7 dni roboczych umieścimy profil na stronie Fundacji lub/i przygotujemy projekt ulotki. Treść profilu i ulotki powinna być jednakowa. Treść apelu można uaktualniać poprzez zgłoszenie mailowe.

Odsłony: 6151
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>