Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.

 

Dlaczego nie ma mnie w zakładce Nasi Podopieczni?

 

Ponieważ nie każdy po utworzeniu subkonta chce być widoczny na stronie internetowej, to Podopieczny decyduje czy chce mieć założony przez Fundację profil w zakładce Nasi Podopieczni i skorzystać z ulotek w wersji papierowej.

 

Indywidualny profil w zakładce Nasi Podopieczni na stronie Fundacji Avalon to jedno z narzędzi ułatwiających apelowanie o wpłaty. Tworzony jest dopiero po założeniu subkonta dla Podopiecznych, którzy w Porozumieniu podpisali zgodę na przetwarzanie wizerunku oraz danych osobowych w celach informacyjnych.

 

Abyśmy mogli zamieścić profil na stronie Fundacji lub/i przygotować projekt ulotki, należy przesłać materiały (tekst i zdjęcie) na adres [email protected] Na podstawie przesłanych materiałów w ciągu 3 dni roboczych umieścimy profil na stronie Fundacji lub/i przygotujemy projekt ulotki. Treść profilu i ulotki powinna być jednakowa. Treść apelu można uaktualniać poprzez zgłoszenie mailowe.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!