Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Czy założenie subkonta jest płatne?

 

 

Założenie subkonta dla osób niepełnosprawnych lub przewlekle chorych (dorosłych i dzieci) w Fundacji Avalon jest całkowicie bezpłatne. Późniejsze prowadzenie subkonta do zbierania środków z 1% podatku i darowizn również jest bezpłatne.

Zgodnie z podpisywanym przez Beneficjentów Porozumieniem Fundacja pobiera wyłącznie opłatę manipulacyjną od wpłat przekazanych na subkonto Podopiecznego.

 

Opłata manipulacyjna wynosi:

- 3% od wpłat środków pieniężnych pochodzących z darowizn

- 10% od wpłat w ramach 1% podatku

 

Powyższa opłata pobierana jest automatycznie w momencie wpływu na subkonto danej wpłaty. Oznacza to, że jeżeli nie ma wpłat na subkonto, nie zostanie pobrana opłata manipulacyjna. Każdy Podopieczny ma dostęp do szczegółowego wglądu poszczególnych wpłat po zalogowaniu się do subkonta oraz z comiesięcznego wyciągu ze stanem subkonta.

Opłata manipulacyjna zostaje w 100% przeznaczona na rozwój Fundacji i realizację jej celów statutowych.

Odsłony: 6993
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a