Czy subkonto trzeba odnawiać co roku?

 

 

Nie. Podopieczni Fundacji Avalon nie muszą odnawiać subkonta co roku. Podpisywane przez Beneficjentów Porozumienie w sprawie założenia subkonta, mówi wyraźnie, że umowa zawierania jest na czas nieokreślony i wchodzi w życie z dniem jej podpisania (§11). Zamknięcie subkonta może nastąpić w wyniku pisemnego rozwiązania Porozumienia lub wygaśnięcia subkonta.

W przypadku innych OPP zalecamy dokładne sprawdzenie podpisanej umowy w sprawie subkonta dla osoby niepełnosprawnej lub przewlekle chorej. 

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!