Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Czy mogę założyć subkonto w Fundacji AVALON posiadając subkonto w innej Organizacji?

 

 

Tak. Fundacja AVALON nie zastrzega w umowie, że Podopieczny może posiadać tylko jedno subkonto ani nie ogranicza korzystania z usług własnych osobom niepełnosprawnym, które dotychczas korzystały z pomocy innych organizacji.

W ramach zapewnianego przez Fundację wsparcia umożliwiamy założenie subkonta dla osób  niepełnosprawnych oraz przewlekle chorych, a także możliwość rehabilitacji osób niepełnoprawnych w naszej siedzibie oraz na terenie Warszawy. Korzystając z projektów Fundacji AVALON, nasi Beneficjenci jak najbardziej mogą, np. mieć równocześnie założone subkonto w innej Fundacji OPP czy rehabilitować się w innej placówce.

Zawsze zalecamy jednak dokładne przeczytanie zawieranej z każdą organizacją umowy.

Odsłony: 5657
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a