Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.

 

Czy Fundacja Avalon drukuje dla Podopiecznych ulotki informacyjne?

 

Fundacja zapewnia zaprojektowanie i wydrukowanie ulotek każdemu Beneficjentowi, który w Porozumieniu podpisał zgodę na przetwarzanie wizerunku oraz danych osobowych w celach informacyjnych. Ulotki drukujemy zgodnie z obowiązującą szatą graficzną (identyczną dla wszystkich podopiecznych).

Zachęcamy, aby do darczyńców apelować o konkretną formę wsparcia. Darczyńca często mając do wyboru wiele możliwości pomocy, nie decyduje się na żadną z nich, dlatego przygotowaliśmy dwa szablony ulotek: 1% i darowiznową. Poniższe szablony, na których nadrukowujemy tekst i zdjęcie zawierają krótką instrukcję do stworzenia apelu, który mamy nadzieję pomoże przygotować prośbę o wsparcie.

Ulotki są w pełni spersonalizowane. Fundacja co roku na życzenie Podopiecznych drukuje bezpłatnie 200 sztuk ulotek. Aby otrzymać od Fundacji spersonalizowane ulotki należy przesłać na adres mailowy: [email protected] tekst i zdjęcie, które mają znaleźć się na ulotce (zdjęcie nie jest obowiązkowe, ale znacznie poprawia efekt rozdawanych ulotek). Ulotki wysyłamy bezpłatnie za pośrednictwem Poczty Polskiej listem nierejestrowanym, priorytetowym. Ulotki można również odebrać osobiście w biurze Fundacji.

 

W ramach przysługujących ulotek można również zamówić ulotki w języku angielskim. W ulotkach angielskich nie ma możliwości personalizacji tekstu (jest on taki sam dla wszystkich Podopiecznych). Spersonalizowaniu ulegają zdjęcie i szczegółowe dane do przelewu.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!