Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki

Co zrobić aby moje prace znalazły się w zakładce Galeria Twórczości?

 

 

Krok 1. Regulamin

Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z Regulaminem Galerii Twórczości dostępnym na stronie internetowej Fundacji AVALON. Wysłanie prac jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu.

 

Krok 2. Przygotowanie prac

W Galerii prezentowane są prace z różnych dziedzin sztuki (poezja, proza, malarstwo, rysunek, rzeźba i formy przestrzenne, grafika komputerowa, fotografia, design, wyroby manualne itp.) w formie elektronicznej.

W przypadku prac plastycznych i wyrobów manualnych należy wykonać zdjęcia prac. W przypadku form literackich należy wysłać plik z tekstem, najlepiej w wersji edytowalnej, aby ułatwić zamieszczenie tekstów na stronie internetowej Fundacji AVALON.

Krok 3. Wysłanie prac

Prace w formie elektronicznej oraz krótki opis swojej twórczości należy wysłać mailem na adres: [email protected]  

Maksymalna ilość prac do jednej Galerii to 10.

W mailu należy zamieścić dopisek: Akceptuję Regulamin Galerii „Twórczości Podopiecznych”. Bez tego dopisku Galeria nie może zostać utworzona.

 

Krok 4. Utworzenie Galerii

Galeria zostaje utworzona w ciągu kilku dni roboczych po otrzymaniu prawidłowo przygotowanego zgłoszenia. Fundacja AVALON wysyła Podopiecznemu link do Galerii.

Odsłony: 2139
Ulotkę wygenerowano: 0
Ulotkę wysłano mailem: 0

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a