Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zdziarski Adam

Adaś urodził się 31.03.2014 r. w 26 tygodniu ciąży. Z tego względu nie ominęły go problemy związane z wcześniactwem. Początkowo myśleliśmy, że naszym głównym problemem będzie ślepota. Z powodu retinopatii wcześniaczej Adaś jest dzieckiem niewidomym. Ale w listopadzie 2014 roku, z powodu zaburzeń krzepnięcia krwi u Adasia doszło do wylewu śródczaszkowego, co miało fatalny wpływ na dalszy rozwój naszego synka. Dalsza diagnostyka wykazała, że bardzo poważnie chora jest wątroba. Nasz synek cierpi na rodzinną cholestazę wewnątrzwątrobową – PFIC typ 2. Na początku 2015 roku wstrząsnęło nami kolejne zdarzenie. U Adasia wystąpiła padaczka, a dokładniej Zespół Westa (typ lekooporny), spowodowany wcześniejszym wylewem. Wiele wysiłku i czasu pochłonęło ustabilizowanie stanu synka. Aby wspomóc pracę chorej wątroby Adaś w 2016 r. przeszedł dwie operacje, w tym częściowe zewnętrzne odprowadzenie żółci – wyłonienie tzw. stomii żółciowej. Niestety operacje nie przyniosły zamierzonych efektów i może dojść do marskości wątroby. Obecnie skupiamy się, aby zapewnić naszemu synkowi jak najlepsze warunki rozwoju co wymaga od nas wiele wysiłku, ale także nakładów finansowych. Wymagana jest bardzo intensywna rehabilitacja ruchowa i pedagogiczna. Adaś jest dzieckiem leżącym. Jest pod opieką okulisty, gastrologa, neurologa, neurochirurga, hematologa. Aby wspomóc jego rozwój psychoruchowy poddawany jest rehabilitacji ruchowej i pracy z pedagogiem oraz neurologopedą. Jednak powinien mieć znacznie więcej zajęć – z integracji sensorycznej, tyflopedagogicznych i wielu innych. Dodatkowo potrzebuje sprzętu rehabilitacyjnego (wózka, pionizatora, siedziska). Aby zapewnić wszystkie potrzeby dziecka ograniczają nas fundusze. Dodatkowo częste kontrole w Centrum Zdrowia Dziecka są dla nas ogromnym obciążeniem, zarówno czasowym jak i finansowym. Dlatego też zwracam się z prośbą o wsparcie i pomoc finansową.

Losy Adasia można śledzić na facebooku: https://www.facebook.com/Ada%C5%9B-Zdziarski-1823841277832281/    

 

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zdziarski, 5106 pomagacie Państwo Adasiowi w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 2795
Ulotkę wygenerowano: 159
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a