Na imię mam Zbyszek. Od urodzenia choruję na dystrofię Beckera (zanik mięśni). Staram się żyć normalnie, ale powoli zaczynam przegrywać z chorobą i muszę poruszać się na wózku inwalidzkim. Każdego dnia staram się walczyć o samodzielność i przede wszystkim o to, by zahamować postęp choroby...

 Na imię mam Zbyszek. Od urodzenia choruję na dystrofię Beckera (zanik mięśni). Staram się żyć normalnie, ale powoli zaczynam przegrywać z chorobą i muszę poruszać się na wózku inwalidzkim. Każdego dnia staram się walczyć o samodzielność i przede wszystkim o to, by zahamować postęp choroby. Niestety nie ma na nią lekarstwa, a systematyczna rehabilitacja nie przynosi już takich efektów jak kiedyś. Ostatnią nadzieją na zahamowanie postępu choroby jest zastosowanie komórek macierzystych. Zabiegi te są dosyć kosztowne. Na ich przeprowadzenie potrzebuję 161000 zł, co znacznie przekracza moje możliwości finansowe.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Rębiś, 6047 pomagacie Państwo urzeczywistnić moje marzenia o samodzielności oraz wspieracie w mojej drodze do zahamowania postępu choroby, za co z góry dziękuję.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Rębiś, 6047 pomagacie Państwo urzeczywistnić moje marzenia o samodzielności oraz wspieracie w mojej drodze do zahamowania postępu choroby, za co z góry dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 459

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!