Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Zbigniew Goździk

Szanowni Państwo! U naszego Taty/mojego Męża w lutym 2014 roku rozpoznano stwardnienie boczne zanikowe – SLA. Opisując pokrótce, jest to choroba neurologiczna, która niszczy neurony ruchowe, prowadzi do stopniowego, systematycznego upośledzenia funkcji mięśni całego ciała...

Szanowni Państwo! U naszego Taty/mojego Męża w lutym 2014 roku rozpoznano stwardnienie boczne zanikowe – SLA. Opisując pokrótce, jest to choroba neurologiczna, która niszczy neurony ruchowe, prowadzi do stopniowego, systematycznego upośledzenia funkcji mięśni całego ciała. W związku z poważną niewydolnością oddechową aktualnie nasz Tata/mój Mąż oddycha przy pomocy respiratora. Ponadto, z uwagi na pogarszający się stan układu pokarmowego, karmiony jest suplementami odżywczymi za pomocą sondy umieszczonej w jamie brzusznej – PEG. Choroba doprowadziła również do utraty zdolności mowy oraz paraliżu całego ciała. Chory spędza już całe dni w specjalistycznym łóżku inwalidzkim. Tata/Mąż wymaga całodobowej opieki i rehabilitacji, w tym wizyt lekarzy oraz pielęgniarek, które to finansujemy z własnych środków. Jednocześnie niezbędny jest zakup szeregu leków, środków pielęgnacyjnych oraz specjalistycznego sprzętu medycznego, które wiążą się z ciągłymi nakładami finansowymi obciążającymi budżet domowy. Najbliższa nam osoba jest w zaawansowanym stadium choroby. Chcąc zapewnić jej godne warunki życia oraz możliwość funkcjonowania w życiu Rodziny oraz społeczeństwa mimo bardzo ciężkiej dolegliwości, zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.  Z góry dziękujemy za wszelką pomoc,Żona wraz z Synami.

POMÓŻ ZBIGNIEWOWI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Goździk, 5104, wspieracie Państwo nasze starania o komfort Taty/Męża.

Żona wraz z Synami.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 37
Ulotkę wygenerowano: 1
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a