Przejdź do głównej zawartości

Witold Laskowski

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Laskowski, 15285
KRS
0000270809

O mnie

Mam na imię Witek, mam 51 lat i potrzebuję Twojej pomocy do dalszego życia. Zawodowo jestem pielęgniarzem, całe życie zajmowałem się chorymi, a przez 19 lat pracowałem na OIOM i zajmowałem się pacjentami w ciężkim stanie, często wymagającymi respiratoterapii. Aktualnie jestem na rencie.
Ostatnio zdiagnozowano u mnie dystrofię miotoniczną, która coraz bardziej utrudnia mi życie. Poruszam się o kulach lub chodziku. Choroba jest nieuleczalna. Rehabilitacja daje mi szansę na życie i funkcjonowanie. Koszty rehabilitacji, leków i sanatorium są bardzo wysokie i przekraczają moje możliwości finansowe. Choroba ta powoduje organicznie poruszania się, następnie przykuwa do wózka, a potem prowadzi do śmieci. Tylko twoja życzliwość i hojność daje mi jedyną szansę, dlatego też błagam o pomoc.
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Laskowski, 15285 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Moja wizytówka

Moja ulotka

Pobierz e-pity

Wspierane urządzeniaPlatformy programy e-pity

Odsłon: 16
Ilość pobrań: 0

Jak możesz mi pomóc?

1
Podaj swoje dane
2
Wybierz wysokość jednorazowej wpłaty
3
Wybierz sposób płatności
Nazwa odbiorcy
Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
Tytuł przelewu
Laskowski, 15285
Podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach realizacji przelewu w tym odpowiedniego zaksięgowania wpłat na kontach Beneficjentów a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. Dane będą udostępniane portalom płatniczym w celu procesowania Państwa płatności. Państwa dane osobowe będą udostępniane Beneficjentom w celu weryfikacji wpłat. Jeśli się Państwo nie zgadzają na udostępnianie swoich danych osobowych Beneficjentom proszę zaznaczyć wpłatę anonimową lub poinformować nas o tym wysyłając maila na adres [email protected]

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.