Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Weronika Pokrętowska

Mam na imię Weronika mam 38 lat jestem żoną oraz mamą trojga cudownych dzieciaków  których kocham ponad życie. Jeszcze kilka lat temu kiedy ktoś powiedziałby mi, że zachoruję nie uwierzyłabym...

Mam na imię Weronika mam 38 lat jestem żoną oraz mamą trojga cudownych dzieciaków  których kocham ponad życie. Jeszcze kilka lat temu kiedy ktoś powiedziałby mi, że zachoruję nie uwierzyłabym. Ja twarda babka rzadko chodząca do lekarza, nie chorująca mam zachorować nie..…a jednak. Rak - to było coś zupełnie abstrakcyjnego słyszałam o nim wiele razy ale wydawało mi się że zdarza się innym. Teraz już wiem, że atakuje każdego, że wystarczy chwila, aby moje spokojne dotąd życie skończyło się, a  zaczęła się walka.Miesiąc sierpień 2017 rok dostałam wynik badania patmorfologicznego Chłoniak Hodgkina inaczej ziarnica złośliwa. Rozpoczęły się wizyty od lekarza do lekarza konsultacje z lekarzem hematologiem i słowa na które czekałam „Pani Weroniko ta choroba to nie wyrok to się leczy” uspokoiłam się. Rozpoczęła się chemioterapia po 3 cyklach skierowano mnie na badanie PET-CT  i niestety wynik nie okazał się pozytywny dla mnie -  progres choroby. Łzy lały się strumieniami, chwila zwątpienia i załamania.. Ale  podniosłam się po raz kolejny zmieniono chemioterapię na inną silniejszą wymioty i ból nie były najgorsze, czułam, że coś się ze mną dzieje nie mogłam spać, jeść ale wiedziałam że to minie to wszystko dzieje się po to żeby wyzdrowieć. Kolejny raz po 3 cyklach chemioterapii zostałam skierowana na badanie PET-CT  bałam się ale wierzyłam że będzie dobrze ale niestety nie! progres choroby  PET dodatni –V w skali Deauville  Brak słów po odebraniu wyniku „przecież miało być dobrze, co robić gdzie jechać jak się ratować!” Rozpoczęły się kolejne wizyty u lekarza, czekanie na wiadomość ze strony szpitala co dalej. Diagnoza – chemiooporność. Co czułam nie jestem w stanie tego opisać…. na dzień dzisiejszy z powodu progresu choroby oraz braku odpowiedzi na chemioterapie jestem po pierwszej dawce Adcetrisu, który jeśli zadziała umożliwi przeprowadzenie lekarzom przeszczep szpiku.Wiem jedno, że dam radę nie poddam się  mimo strachu, bezradności. Ale chce żyć. Muszę żyć dla mojej rodziny. Dlatego proszę o wsparcie i pomoc w bardzo kosztownym leczeniu.  Z góry dziękuję za okazaną mi pomoc.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pokrętowska, 8994 wspieracie Państwo moje leczenie oraz codzienne funkcjonowanie.

Z góry dziękuję za okazaną mi pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 556
Ulotkę wygenerowano: 10
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a