Nazywam się Ula, mam 39 lat, męża i czteroletnią córeczkę. W 2017 r. zdiagnozowano u mnie raka piersi. W 2018 r. przeszłam operację mastektomii z równoczesną rekonstrukcją, następnie chemioterapię i radioterapię, teraz jestem w trakcie hormonoterapii.

Obecnie nie walczę już o życie, tylko o lepszą jakość tego życia - odzyskanie sprawności po mastektomii i późniejszym leczeniu, bowiem chemioterapia niesie ze sobą efekty uboczne. Jestem w remisji i oby tak było już zawsze. W czerwcu planuję wrócić do pracy (przebywam na świadczeniu rehabilitacyjnym). Chciałabym wrócić w maksymalnie dobrej formie ale wiem, że będę potrzebowała długotrwałej rehabilitacji.

Jeśli jesteś w zgodzie z sobą, ofiaruj mi proszę 1% podatku.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem DRAGAN, 9251 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu oraz opłaceniu rehabilitacji, której tak bardzo potrzebuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 666

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!