Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Trólka Karolina

Karolina, urodziła się 8 listopada 1987 roku. W wyniku okołoporodowego urazu głowy (krwiak na lewej kości ciemieniowej) cierpi na mózgowe porażenie dziecięce z cechami autyzmu, bardzo lekooporny zespół padaczkowy (Lennoxa – Gastaut’a), nadpobudliwość psychoruchową, agresywne i autoagresywne zaburzenia w zachowaniu. Funkcjonuje na poziomie upośledzenia psychoruchowego w stopniu głębokim. Duża ilość napadów padaczkowych dziennych i przysennych, bezdechyi hiperwentylacja wzmagają zaburzenia zachowania: krzyki, agresję, silną złość i upór. Liczne próby stabilizacji jej zachowania lekami nie przynoszą żadnych rezultatów.
Karolina nie mówi, nie rozumie, nie naśladuje. Nie zgłasza równieżpotrzebfizjologicznych, korzysta z pieluchomajtek. W zakresie czynności samoobsługowych jest całkowicie niesamodzielna. Wymaga mycia, ubierania, karmienia i całodobowej opieki. Dzięki wytężonej rehabilitacji zaczęła chodzić od dziewiątego roku życia, ale chód jest sztywny, niestabilny i chwiejny, na szerokiej podstawie przy ciągłym podtrzymywaniu. Jest bardzo urazowa, ma duże zachwiania równowagi. W wyniku napadu „EPI” całkowicie wybiła 4 górne zęby.
Z racji wieku Karolina nie może już uczęszczać do „Szkoły życia”, a bardzo duży stopień upośledzenia, padaczka, urazowość i całkowity brak samodzielności wyklucza możliwość jej udziału w warsztatach terapii zajęciowej. Obecnie przebywa w domu.Konieczne jest kontynuowanie rehabilitacji ruchowej, terapii logopedycznej oraz stymulacji zmysłów. Karolina jest pod stała opieką neurologa, epileptologa, psychiatry, rehabilitanta, masażysty, logopedy i ortopedy.

 

POMÓŻ KAROLINIE WALCZYĆ Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Trólka, 4922 pomagacie Państwo Karolinie w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce z chorobą.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1560
Ulotkę wygenerowano: 104
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a