Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szymon Mojek

Szymuś ma dwa lata. W czwartym miesiącu życia, nastąpił moment gdy nasz syn przestał się prawidłowo rozwijać. Radość i beztroskę poznawania nowych rzeczy, nabywania zdolności naturalnych dla małego dziecka, zastąpiła walka...

Szymuś ma dwa lata. W czwartym miesiącu życia, nastąpił moment gdy nasz syn przestał się prawidłowo rozwijać. Radość i beztroskę poznawania nowych rzeczy, nabywania zdolności naturalnych dla małego dziecka, zastąpiła walka o jego życie i sprawność. Szymon nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, nie mówi. Zdiagnozowano u niego czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, zez zbieżny, nierównomierne napięcie mięśniowe oraz małogłowie wtórne. Syn jest pod stała opieką lekarzy specjalistów; neurologa, genetyka, rehabilitanta, okulisty, endokrynologa i laryngologa. Po mimo wizyt w szpitalach i dużej ilości badań Szymuś jest radosnym, ciekawym świata chłopcem. Dlatego szukamy nieustannie nowych metod leczenia, które mogły by usprawnić i poprawić jego możliwości ruchowe i intelektualne. Szymuś dzielnie znosi trudy codziennych zajęć poprawiających jego sprawność ruchową jak i poznawania otoczenia. Dzięki stałej terapii i rehabilitacji robi postępy, które dają nam nadzieję, że będzie mógł w miarę możliwości sprawnie funkcjonować. Niestety koszty, leczenia, sprzętu rehabilitacyjnego oraz dodatkowych zajęć dla Szymusia znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe.  Za każdą wpłatę z góry bardzo dziękujemy.

WSPOMÓŻ SZYMONA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mojek, 8267 pomagacie Państwo Szymonowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Za każdą wpłatę z góry bardzo dziękujemy.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1951
Ulotkę wygenerowano: 21
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>