Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Szymon Krawczyk

Mam na imię Szymon, mam 11 lat. Od urodzenia byłem nadpobudliwy i stwarzałem niebezpieczne sytuacje. Gdy miałem 8 lat, po wielu wizytach u psychologów i pobycie w szpitalu zdiagnozowano u mnie ADHD oraz zaburzenia zachowania i emocji...

Mam na imię Szymon, mam 11 lat. Od urodzenia byłem nadpobudliwy i stwarzałem niebezpieczne sytuacje. Gdy miałem 8 lat, po wielu wizytach u psychologów i pobycie w szpitalu zdiagnozowano u mnie ADHD oraz zaburzenia zachowania i emocji. Dodatkowo mam wadę wzroku i niskorosłość spowodowaną złą pracą tarczycy oraz zaburzenia integracji sensorycznej. Jestem pod stałą opieką psychiatry, psychologów, okulisty, endokrynologa, ortodonty. Mam orzeczenie o niepełnosprawności ze wskazaniem stałej opieki. Mama musiała zrezygnować z pracy, ponieważ przez moje schorzenia czasem nie mogę zapanować nad sobą. Mam młodszą siostrę, którą bardzo kocham i mogę jej zrobić coś, nad czym nie zapanuję i będzie cierpiała.Rehabilitacja, wizyty i dojazdy do lekarzy, leki i terapia pochłaniają dużo pieniędzy, ale też przynoszą efekty. Dzięki nim zacząłem nawiązywać normalne stosunki z kolegami, którzy zaczynają mnie akceptować. Mam nawet nadzieję, że wreszcie znajdę upragnionego przyjaciela, którego nigdy nie miałem. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na dalsze leczenie i rehabilitację.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem KRAWCZYK, 1654 pomagacie mi Państwo wyrosnąć na porządnego człowieka. Z góry dziękuję za każdy grosz.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem KRAWCZYK, 1654 pomagacie mi Państwo wyrosnąć na porządnego człowieka. Z góry dziękuję za każdy grosz.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 125
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a