Nazywam się Szczepan Ługowski. Zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na subkonto założone dla mnie przez fundację AVALON (pomoc dla niepełnosprawnych).

Od 1995 roku choruję na stwardnienie rozsiane. Obecnie poruszam się na wózkach inwalidzkich różnego typu, tylko w domu chodzę przy balkoniku przesuwając nogi po podłodze. Mam wrażenie, że taki stan sprawności fizycznej przez ostatnich kilkanaście lat udaje mi się utrzymać dzięki stosowanemu leczeniu, codziennej rehabilitacji domowej oraz wyjazdom na turnusy rehabilitacyjne. Za zgromadzone na moim subkoncie środki fundacja AVALON opłaci faktury za zakupione dla mnie: leki, sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne, zabiegi rehabilitacji domowej oraz inne wydatki związane z chorobą.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŁUGOWSKI,14002 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 48

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!