Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Sylwia Wlazło

Nazywam się Sylwia Wlazło, mam 35 lat. Od 15 lat choruję na miastenię rzekomoporaźną w postaci ciężkiej oraz jej powikłania, tzn. zaburzenia pracy serca, anemia, astma oskrzelowa, osteoporoza...

Nazywam się Sylwia Wlazło, mam 35 lat. Od 15 lat choruję na miastenię rzekomoporaźną w postaci ciężkiej oraz jej powikłania, tzn. zaburzenia pracy serca, anemia, astma oskrzelowa, osteoporoza. Miastenia jest przewlekłą i postępującą chorobą autoimmunologiczną, która ma przebieg dynamiczny - bardzo szybko zmniejsza się siła mięśniowa oraz pojawia się duże osłabienie lub paraliż w różnych częściach ciała, dotykając np. kończyny górne i dolne, oczy, oddychanie, połykanie, mówienie. Stan chorobowy mocno pogłębia się. Od pół roku mam założony na stałe cewnik do żołądka, ponieważ doświadczam bardzo dużych trudności w przełykaniu. Potrzebuję pomocy innej osoby w codziennych czynnościach. Od roku poruszam się już stale tylko na wózku inwalidzkim. Dofinansowanie chciałabym przeznaczyć na niezbędną dla mnie stałą rehabilitację oraz leki - często nie refundowane przez NFZ i pełnopłatne, a jako takie nie pobierane z częstotliwością zalecaną przez lekarzy specjalistów. Niektóre leki jestem zmuszona importować z zagranicy bo nie są dostępne w Polsce.  

PROSZĘ O WSPARCIE W WALCE O ZDROWIE I ŻYCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wlazło, 4978 pomagacie mi Państwo zwiększyć możliwość leczenia i rehabilitacji, a tym samym walczyć o życie, zdrowie i większą samodzielność w codzienności. Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczna, ufając że zebrane pieniądze zwiększą możliwość leczenia i rehabilitacji, a tym samym dadzą nadzieję na dalszą walkę o zdrowie i życie oraz większą samodzielność w codzienności.

Z góry dziękuję za życzliwość serca - Sylwia

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1099
Ulotkę wygenerowano: 12
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a