Nazywam się Sylwia Hawryszko i mam 12 lat. Urodziłam się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Przez te 12 lat, cały czas jestem pod stałą opieką lekarzy i rehabilitantów....

Nazywam się Sylwia Hawryszko i mam 12 lat. Urodziłam się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Przez te 12 lat, cały czas jestem pod stałą opieką lekarzy i rehabilitantów. Cały czas walczę o kolejny dzień życia. Porażenie kończyn dolnych uniemożliwia mi samodzielne poruszanie się, obecnie przemieszczam się za pomocą wózka inwalidzkiego. Zdaje sobie sprawę, że jest dużo dzieci i osób niepełnosprawnych które potrzebują pomocy, ale jeśli mój los nie jest Ci obojętny proszę o pomoc.  Za okazaną pomoc z góry dziękuję. 

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Hawryszko, 8431 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach oraz walce z chorobą.

Za okazaną pomoc z góry dziękuję. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 781

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!