Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Soja Igor

Igor ma 8 lat. Tuż po urodzeniu dostał 10 punktów w skali Apgar. W wieku 4 miesięcy zauważyłam, że bardzo zaciska prawa rączkę, chwyta przedmioty tylko lewą rączką. Po badaniach USG i rezonansie główki dowiedzieliśmy się, że Igor ma torbiel wielkości swojej pięści w lewej półkuli mózgu co skutkuje prawostronnym niedowładem ciała. W wieku 4 lat Igor miał też pierwszy atak epilepsji i od wtedy też bierze leki przeciwpadaczkowe. Jako sześciolatek przeszedł operację wydłużenia ścięgna Achillesa prawej nóżki. Od 5 miesiąca życia jest pod stałą opieką psychologa, logopedy, neurologa, neurochirurga, ortopedy. Igor odkąd skończył 6 miesięcy dzielnie chodzi na rehabilitację, na zajęcia z pływania dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową, oraz do logopedy. Od maja 2014 jest objęty programem wstrzykiwania botuliny w napięte mięśnie – cały program to 6 sesji w odstępach 3 miesięcznych nawet po 9 bolesnych zastrzyków.

Igor ma dwóch młodszych braci i często pyta „Dlaczego ja muszę tak dużo ćwiczyć i chodzić do tylu lekarzy a moi bracia mają taki luz...”

 

POMÓŻ IGOROWI W WALCE Z CHOROBĄ

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Soja, 4106 pomagają Państwo Igorowi w walce z chorobą. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą uzyskaną kwotę.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3265
Ulotkę wygenerowano: 168
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Joanna cb 2016-01-15 17:01
Dzień dobry mój synek też ma 8 lat i ma spastyczne porażenie kończyn dolnych....u niego dopiero w wieku 2 lat zdiagnozowano Dziecięce Porażenie Mózgowe też mielismy kilka ostrzyknięć botuliną ale efekty marne więc postanowiliśmy poddać go zabiegowi fibrotomi. Nie wiem jakie porażenie ma państwa synek i czy słyszeli państwo o tej metodzie ale z tego co ja wyczytałam w necie to efekty są dobre. Niestety jest jeden problem że zabieg ten nie jest refundowany. My się jednak na niego zdecydowaliśmy i zapisani jesteśmy na 13 marca. Nie wiem czy moja informacja się państwu przda ale musiałam napisać bo wiem jak ciężko jest gdy dziecko musi tyle cierpieć.Pozdra wiam i wrazie jakichkolwiek pytań proszę pisać.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a