Nazywam się Sebastian Nalejski i mam 28 lat. Choruję na nowotwór złośliwy jądra. Pierwsze objawy pojawiły się w 2016 r. pełna diagnoza została postawiona w 2017r. Gdy postawiono poprawną diagnozę okazało się, że guz jest w stanie bardzo zaawansowanym...

Nazywam się Sebastian Nalejski i mam 28 lat. Choruję na nowotwór złośliwy jądra. Pierwsze objawy pojawiły się w 2016 r. pełna diagnoza została postawiona w 2017r. Gdy postawiono poprawną diagnozę okazało się, że guz jest w stanie bardzo zaawansowanym.W sierpniu 2017r. przeszedłem operację usunięcia lewego jądra wraz z guzem, a we wrześniu chemioterapię. Chemia spowodowała silne bóle brzucha i klatki piersiowej, z tego też powodu często muszę być w szpitalu, odległym od mojego miejsca zamieszkania o 25 km.Koszty związane z przejazdami do lekarzy, szpitala oraz zakupem leków przerastają moje możliwości, dlatego bardzo proszę o pomoc.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Nalejski, 8422 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce z chorobą. 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 429

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!