Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Safaryn Karol

„Patrząc na moje zdjęcie widzisz chłopaka na wózku, jednak i ja mam marzenie, które chciałbym spełnić – znowu chodzić”
Mam na imię Karol i od marca 2013 roku borykam się z „czymś” co częściowo zatrzymało a częściowo spowolniło moje życie. Zaburzenia czucia w nogach, rękach oraz niedowład wiotki spowodowały, że znów musiałem uczyć się życia - drugiego życia – tego na wózku..
Nazwałem to drugim życiem ponieważ wszystkiego musiałem nauczyć się od nowa: jedzenia, siadania, wstawania, ubierania czy poruszania… 
Żyłem pełnią życia, jako młody, energiczny chłopak z głową pełną pomysłów na przyszłość. Pewnego dnia moje ciało odmówiło posłuszeństwa i tak znalazłem się na neurologii.. setki badań, dziesiątki diagnoz, pobierania krwi, kłucia igłami by sprawdzić czucie czy przewodnictwo. Lekarzom zajęło to ponad 2 lata by wpaść na to co mi jest – ostra zapalna polineuropatia z wiotkim zespole porażennym. Jak dotąd jedynym lekarstwem na moją chorobę jest systematyczna rehabilitacja. 
Niedowład stopniowo zmniejsza swoją siłę, ale mam świadomość, że całkowicie nie ustąpi nigdy. Cały czas wierzę, że jednak wszystko dobrze się skończy. Muszę tylko ciężko pracować na to, aby niepełnosprawność nie kierowała moim życiem. 
Pomimo choroby staram się, aby nie było dla mnie rzeczy niemożliwych. Staram się żyć aktywnie. Jedynie codzienna specjalistyczna rehabilitacja może przedłużyć moją sprawność i choć jestem osobą zdeterminowaną to codziennie zmagam się z bólem lecz się nie poddaję. 
Nie boję się marzyć, a wręcz przeciwnie - marzenia są nieodłącznym elementem mnie. Moim największym marzeniem jest powrót do aktywnego życia, na które, mam ogromny apetyt! Chcę iść na długi spacer, chodzić po górach, jeździć rowerem, pływać, tańczyć – nie przejmując się przy tych czynnościach niczym, że coś boli, że coś uciska. 
Dlatego zwracam się do Was, Moi Drodzy, z ogromną prośbą o pomoc w realizacji moich marzeń. Dla mnie 1% Państwa podatku to jeden duży krok w aktywne życie. Wierzę w ludzi i wierzę, że dzięki ludziom dobrej woli będę mógł cieszyć się w pełni życiem. Wciąż konieczna jest rehabilitacja neurologiczna, pobyty w ośrodkach rehabilitacyjnych, specjalistyczne badania i zakup leków, które na chwilę łagodzą ból.

 

DOBRO POWRACA ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ.
WIĘC PROSZĘ PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT!

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Safaryn, 3540 pomożecie mi Państwo w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i dążeniu do pełnej samodzielności oraz codziennej walce z niepełnosprawnością.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 6301
Ulotkę wygenerowano: 311
Ulotkę wysłano mailem: 36

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a