Nazywam się Rafał Czechowski. Jestem żonaty, mam 2 synów, dla których chciałbym jeszcze kiedyś stanąć na nogach. W 2001 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, podczas którego doznałem złamania trzonu L1...

 Nazywam się Rafał Czechowski. Jestem żonaty, mam 2 synów, dla których chciałbym jeszcze kiedyś stanąć na nogach. W 2001 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu, podczas którego doznałem złamania trzonu L1 z jego rozwałkowaniem i przemieszczeniem fragmentów do kanału kręgowego. Przeszedłem operację. Mam porażenie od pasa w dół. Wszystkie marzenia runęły, została walka by być samodzielnym. Leczenie oraz rehabilitacja wymagają ogromnych nakładów finansowych, z którymi nie mogę sobie poradzić. Dlatego proszę Państwa o pomoc.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Czechowski, 4246 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc!

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękuję za wsparcie i pomoc!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1328

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!