Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Pyrka-Majerkiewicz Małgorzata

Nazywam się Małgorzata Pyrka – Majerkiewicz. Mam 38 lat. Do niedawna byłam osobą zdrową i aktywną. Jestem samotną mamą wychowującą dwóch super chłopców (7 i 10 lat). Jestem także hipoterapeutą i tyflopedagogiem, trenerem parajeździectwa oraz trenerem w firmie Open by Horses. Przez kilka lat współpracowałam z Komisją d/s Parajeździectwa przy Polskim Związku Jeździeckim oraz Olimpiadami Specjalnymi Polska. Wykładam i wspieram jako terapeuta Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne. Zdobyta do tej pory - wiedza i doświadczenie z punktu widzenia osoby niedawno zdrowej, a obecnie niepełnosprawnej – jest dla mnie jako trenera – terapeuty dodatkowym źródłem nowych pomysłów i koncepcji.   

Od czerwca 2015 roku mój stan zdrowia ulegał pogorszeniu. Na dzień dzisiejszy diagnoza brzmi – miopatia o nieustalonej etiologii. Od niedawna odczuwam pewną poprawę, jednak czasami muszę skorzystać ze specjalnie dostosowanego do moich potrzeb wózka inwalidzkiego. Czas pokazał, że dzięki stałej rehabilitacji ruchowej, regularnie prowadzonym zabiegom regeneracji, na bieżąco dostosowywanym specjalistycznym preparatom i suplementom diety oraz specjalistycznej diecie wspierającej proces odbudowy mięśni i ich metabolizm, poprawa mojego zdrowia jest możliwa. Jako, że jeszcze nie mogę podjąć stałej pracy - ani ja, ani moja rodzina nie jesteśmy w stanie ponieść sporych kosztów mojego leczenia. Gorąco dziękuję za Państwa dotychczasowe wsparcie. Dzięki niemu odzyskałam tak istotną dla mnie i moich chłopców samodzielność, podjęłam też walkę o to, by stanąć na nogi.

Będąc wdzięczna za wszystko, co już z Państwa pomocą udało mi się osiągnąć, za każdy dzień, w którym wita mnie spokojny, pozbawiony obaw o jutro uśmiech moich dzieci i podopiecznych, zwracam się z gorącą prośbą o dalszą pomoc w utrzymaniu mojej sprawności na dotychczasowym poziomie.

Moja sytuacja z dnia na dzień rozwija się dość dynamicznie. Nie ma tu schematu. Z dnia na dzień uczę się większej cierpliwości, zaradności, akceptacji choroby. Nie poddaję się. Walczę.

 

POMÓŻ MI W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pyrka-Majerkiewicz, 5197 wspieracie mnie Państwo w realizacji marzeń. Gorąco Państwu dziękuję za każdą wpłatę, za każdą pomoc, za każdy dar serca. Dzięki Państwa pomocy realizacja moich celów stanie się łatwiejsza.

Małgorzata Pyrka-Majerkiewicz

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 4489
Ulotkę wygenerowano: 186
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a