Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Piotr Starzyk

Nazywam się Piotr Starzyk, do 8 grudnia 2014 roku byłem zdrowym chłopakiem, grałem w piłkę i cieszyłem się życiem... Nagle wszystko się zmieniło, trafiłem do szpitala i okazało się, że jestem ciężko chory, chory na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną. Podczas Biopsji okazało się, że w moim szpiku było aż 99,6% komórek rakowych...

Nazywam się Piotr Starzyk, do 8 grudnia 2014 roku byłem zdrowym chłopakiem, grałem w piłkę i cieszyłem się życiem... Nagle wszystko się zmieniło, trafiłem do szpitala i okazało się, że jestem ciężko chory, chory na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną. Podczas Biopsji okazało się, że w moim szpiku było aż 99,6% komórek rakowych. Moje problemy na tym się nie skończyły, podczas zakładania Kateteru miałem uszkodzone płuca i musiałem być drenowany, co nie należało do przyjemności, później przyszła 15 doba leczenia i mój szpik nie zareagował na chemię, tak jak powinien, ponieważ miałem 12,5% komórek rakowych. Lekarze postanowili zakwalifikować mnie do "wysokiego ryzyka", przez co mój Protokół leczenia był bardziej intensywny, a co za tym idzie musiałem przyjmować dużo więcej cięższej chemii. Miałem na tyle złej passy, że uczuliłem się na większość rodzajów chemii na oddziale, na wskutek czego miałem chemię domięśniowo, która była bardzo bolesna... Musiałem przejść przez kilka "Bloków", które bardzo mnie wykończyły. Czułem się bardzo źle, chwilami odechciewało mi się jeść i w ogóle funkcjonować... Tak przetrwałem rok, w szpitalu, z dala od domu, rodziny i przyjaciół. Na szczęście, to co najgorsze jest już za mnąm zostały jeszcze naświetlania i leczenie podtrzymujące. Niestety leki, w tym cytostatyki które musze przyjmować przez kolejny rok nie są w pełni refundowane przez NFZm są jeszcze częste dojazdy do szpitala. Jest to wszystko bardzo kosztowne.Wszystkich, którym mój los nie jest obojętny chciałbym prosić o oddanie na mnie swojego 1% z Podatku Dochodowego. Proszę, pozwólcie mi wrócić do poprzedniego życia sprzed 8 grudnia. Dalej chciałbym grać w piłkę i zdobywać gole dla mojej drużyny, która na mnie czeka.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Starzyk, 3980 przyczynicie się Państwo do poprawy stanu zdrowia Piotrka.

POMÓŻ PIOTRKOWI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Starzyk, 3980 przyczynicie się Państwo do poprawy stanu zdrowia Piotrka.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 238
Ulotkę wygenerowano: 13
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a