Mam na imię Piotr, urodziłem się w 1975 r. Choruję na mózgowe porażenie dziecięce. Mam porażone wszystkie kończyny i zaburzoną mowę. Nie chodzę, jeżdżę wózkiem elektrycznym sterowanym stopą.

Jestem niepełnosprawny od urodzenia, ale staram się być pełnoprawnym obywatelem tego świata. Z uporem walczę o swoją samodzielność. Aby utrzymać i rozwijać swoją sprawność 3 razy w tygodniu mam rehabilitację oraz raz w tygodniu basen, które sam finansuję. Ukończyłem Zawodowe Studium Informatyczne UW, obecnie szukam pracy. Komputer i komórkę obsługuję jednym palcem lewej sprawniejszej stopy. Nie użalam się nad sobą, przeciwnie – jestem szczęśliwy, że tyle osiągnąłem.

DZIAŁAJĄC RAZEM WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Ślązak, 669 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu. Serdecznie dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1592

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!