Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Piotr Pawełko

Mam na imię Piotr i chcę pokrótce opisać swoją historię, po przeczytaniu której może przekażecie Państwo 1% swojego podatku na moją osobę...

 Mam na imię Piotr i chcę pokrótce opisać swoją historię, po przeczytaniu której może przekażecie Państwo 1% swojego podatku na moją osobę. Moja niepełnosprawność powstała dokładnie w dniu 1 kwietnia 2004 (Prima Aprilis). W dniu, w którym moje życie w znaczący sposób się skomplikowało. Podczas przygotowania śniadania nagle, bez konkretnej przyczyny, gwałtownie upadłem na podłogę i nie byłem już w stanie samodzielnie się podnieść. Lekarze zdiagnozowali u mnie ciężką odmianę choroby Guillaina-Barrégo (ostre zapalenie układu nerwowego). Od tamtego momentu poruszam się wyłącznie przy pomocy wózka. Dzięki wsparciu rodziny i znajomych nie załamałem się i każdego dnia staram się czerpać z życia tyle, na ile mogę i na ile pozwalają mi moje możliwości. Dzięki wytrwałej i ciężkiej pracy radzę sobie samodzielnie w życiu prywatnym. Od dzieciństwa lubiłem aktywnie spędzać wolny czas i obecnie, pomimo pewnych ograniczeń, nic się nie zmieniło w tym aspekcie mojego życia. Po nauczeniu się funkcjonowania w nowej i bardziej skomplikowanej dla mnie rzeczywistości, realizuję swoje pasje sportowe jakimi są koszykówka i szermierka. Dzięki miłości do sportu jest mi o wiele łatwiej funkcjonować w życiu codziennym, w którym każdego dnia napotykam na różne bariery związane z poruszaniem się. Od kilku lat wózek zastępuje mi nogi i stanowi jedyną możliwość poruszania się. Taki wózek do codziennej egzystencji, którym pokonuję schody, krawężniki, wodę i piasek często się niszczy. Podobnie jak niszczą się buty, w których na co dzień chodzimy. Sprzęt, dzięki któremu funkcjonuję należy co 2-3 lata wymienić na nowy. Stąd moja gorąca prośba o przekazanie 1% podatku na moje subkonto zamieszczone poniżej. Dzięki przekazanym środkom będę miał możliwość zakupu nowego wózka i sprawnego poruszania się.  

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Pawełko, 1455 pomożesz mi w zakupie wózka. Ty nic nie tracisz, a mi znacznie ułatwisz codzienne życie. Z góry dziękuję!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 231
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a