Paweł na skutek nieszczęśliwego wypadku we wrześniu 2015r. doznał urazu czaszkowo-mózgowego.Świat przewrócił się do góry nogami.Po przejściu skomplikowanej operacji usunięcia ciała obcego z głowy były ciężkie chwile na OIOMie...

Paweł na skutek nieszczęśliwego wypadku we wrześniu 2015r. doznał urazu czaszkowo-mózgowego. Świat przewrócił się do góry nogami.Po przejściu skomplikowanej operacji usunięcia ciała obcego z głowy były ciężkie chwile na OIOMie, jednak wielka chęć i siła do życia pozwoliła na przeniesienie Pawła do ZOLu gdzie pod opieką lekarza, pielęgniarek, opiekunów oraz rehabilitantów zmaga się z powrotem do normalności.Dzięki Państwa wsparciu możemy pozwolić sobie na zwiększoną rehabilitację czy zakup nowego wózka inwalidzkiego przystosowanego do potrzeb Pawła.  ABY ZNÓW MÓGŁ CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM Dziękujemy i jednocześnie prosimy o pomoc i wsparcie w podróży do lepszego jutra. :)

WSPOMÓŻ PAWŁA W WALCE Z POWROTEM DO CODZIENNOŚCI,

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wachowicz, 7089 pomagacie Państwo Pawłowi w codziennych zmaganiach.

Dziękujemy i jednocześnie prosimy o pomoc i wsparcie w podróży do lepszego jutra. :)


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2247

Ilość pobrań: 27

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!