Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Paulina Grzelczak

Mam na imię Paulina, mam 39 lat. Jesienią 2010 roku doszło do silnego uszkodzenia kręgosłupa w wyniku czego dostałam paraliżu od pasa w dół. Przeprowadzono 2 operacje, ale nastąpiły komplikacje. Mogłam poruszać się tylko przy balkoniku i z osobą towarzyszącą...

Mam na imię Paulina, mam 39 lat. Jesienią 2010 roku doszło do silnego uszkodzenia kręgosłupa w wyniku czego dostałam paraliżu od pasa w dół. Przeprowadzono 2 operacje, ale nastąpiły komplikacje. Mogłam poruszać się tylko przy balkoniku i z osobą towarzyszącą. Mam niedowład lewej nogi, częściowy paraliż oraz odczuwam silny ból 24 godziny na dobę. Łącznie wszystkich operacji miałam już 8.Byłam na dwóch konsultacjach neurochirurgicznych i obie opinie są takie same: uszkodzone nerwy w rdzeniu kręgowym. Są szanse, że przy długotrwałej i intensywnej rehabilitacji bóle zmniejszą się. Jednak nie ma gwarancji. Po rehabilitacji jaką już przeszłam zauważyłam poprawę: wcześniej poruszałam się o wózku a teraz o kulach. Napełniło to mnie wiarą i siłą, że może być lepiej. Niestety, nie stać mnie na regularne zabiegi i drogie leki.Na komisji Orzekania Stopnia Niepełnosprawności przyznano mi znaczny stopień i całkowitą niezdolność do samodzielnej egzystencji. Teraz po poprawie mam 2gą grupę inwalidzką. Otrzymuję tylko 650 zł renty z ZUSu, co ledwie starcza na leki. Bardzo potrzebuję rehabilitacji, gdyż są szanse na poprawę i w miarę normalne życie. Marzę abym przestała cierpieć z powodu bólu i mogła normalnie żyć. Bardzo proszę o wsparcie finansowe na niezbędne leczenie oraz wsparcie codziennego funkcjonowania.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Grzelczak, 951 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Każda złotówka jest dla mnie bardzo cenna i z góry dziękuję za najmniejszy gest dobrej woli.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Grzelczak, 951 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Każda złotówka jest dla mnie bardzo cenna i z góry dziękuję za najmniejszy gest dobrej woli.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 284
Ulotkę wygenerowano: 2
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a