Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Papla Daniel

Witam! Nazywam się Daniel Papla, mam 43 lata, jestem doktorem nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Od urodzenia jestem chory naachondroplazję/chondrodystrofię, lekarze nie do końca są pewni diagnozy. W wyniku tej choroby moje kości rąk i nóg są poważnie skrócone i zniekształcone. Mam nieco ponad metr wzrostu, a moje mięśnie są osłabione, co skazało mnie na wózek inwalidzki i stałą pomoc osób trzecich. Dzięki mojej ciężkiej pracy i pomocy bliskich dużo w życiu osiągnąłem i mimo codziennych przeszkód, jestem osobą z dużym poczuciem humoru i nadziei, i jak każdy z nas mam wiele celów i marzeń. Dziesięć lat temu kupiłem mieszkanie, w którym żyję szczęśliwie z moją Narzeczoną. Mamy również wspaniałą sunię, której uratowaliśmy życie. W miarę możliwości staramy się odkrywać piękne miejsca w otaczającym nas świecie i pokonywać przeciwności jakimi są raty kredytu hipotecznego, opłaty, utrzymanie sprawności mocno zużytego wózka elektrycznego, bez którego nie mógłbym nawet samodzielnie wyjść z domu, szycie na miarę ubrań i butów, rehabilitacja oraz codzienne wydatki na życie i wszechobecne bariery architektoniczne. Jednakże moja pensja adiunkta pokrywa tylko część z tych niezbędnych wydatków. Każdą chwilę w życiu u boku osoby, która jest dla mnie wszystkim, staram się wykorzystywać najlepiej jak umiem, cieszyć się każdą chwilą. Stale staram się podnosić moje kwalifikacje zawodowe, obecnie jestem w trakcie pisania habilitacji. Jednakże aby móc żyć w miarę normalnie, godnie i szczęśliwie potrzebuję Państwa wsparcia finansowego, za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny.

 

PROSZĘ O POMOC W WALCE O NORMALNE i GODNE ŻYCIE

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Papla, 5547 pomagacie mi Państwo w walce o normalne życie oraz wspieracie mnie w codziennych zmaganiach z niepełnosprawnością.

Z góry bardzo dziękuję!

Daniel Papla

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1571
Ulotkę wygenerowano: 124
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a