Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Papajewski Sebastian

Sebastian w wieku trzech lat został zdiagnozowany, jako dziecko autystyczne. Nie mówił, nie utrzymywał kontaktu wzrokowego, nie reagował na polecenia. Od tego czasu był intensywnie rehabilitowany w kraju i za granicą, jednak nieustannie wymaga stałej opieki oraz stymulacji rozwoju. Dzięki systematycznie prowadzonej terapii neurologopedycznej, psychologicznej i ruchowej Sebastian stale robi postępy i coraz bardziej otwiera się na otaczający go świat. W wieku 16 lat pojawiły się u Sebastiana pierwsze ataki padaczki, które znacznie pogorszyły stan jego zdrowia. Samodzielność Sebastiana, nad którą od lat pracowaliśmy została bardzo ograniczona z powodu powtarzających się ataków epilepsji. Padaczka Sebastiana jest lekooporna. Lekarze próbują cały czas znaleźć odpowiedni lek dla Sebastiana, ale ataki stale się nasilają. Wielką nadzieję pokładamy w leczeniu marihuaną. Jednak jest to leczenie bardzo kosztowne i przerasta możliwości finansowe naszej rodziny. Od wielu lat nieustannie walczymy o zdrowie Sebastiana, głęboko wierząc, że nasz syn będzie w stanie żyć samodzielnie. Przed nami jeszcze długa droga. Sebastian jest pogodnym młodym człowiekiem, lubi przebywać z ludźmi, kocha sport i gry komputerowe. Niestety z powodu zaburzeń mowy nie potrafi nawiązać normalnych relacji z rówieśnikami. Tym bardziej tak ważna jest terapia logopedyczna, dzięki której Sebastian zaczyna coraz lepiej mówić i komunikować się z otoczeniem. Wszystkie terapie są płatne, co stanowi ogromne obciążenie dla naszych finansów. Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie rehabilitacji Sebastiana, gdyż sami nie jesteśmy w stanie opłacić wszystkich terapii, które są bardzo kosztowne.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy już od wielu lat wspierają leczenia Sebastiana, a nam towarzyszą w tej niełatwej drodze. Z całego serca dziękujemy tym, którzy w tym roku zechcą pomóc Sebastianowi i przeznaczą 1% ze swego podatku na jego leczenie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PAPAJEWSKI, 1671 możecie Państwo bezinteresownie wspomóc leczenie Sebastiana, za co serdecznie dziękujemy.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3570
Ulotkę wygenerowano: 401
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a