Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Oskar Wojcieszek

Cześć, nazywam się Oskar, 2 lutego skończyłem 4 latka. Do niedawna byłem wesołym chłopczykiem. Pewnego dnia mama zauważyła, że kuleję na nóżkę, więc Pani doktor skierowała mnie na badania krwi. Wyniki były bardzo złe. Kilka tygodni trwało zanim lekarze postawili diagnozę: Neuroblastoma IV stopnia, guz nadnercza z przerzutami do węzłów chłonnych, kości (liczne kręgi kręgosłupa, miednica, ...) oraz szpiku kostnego, 30% szans na wyleczenie...

Cześć, nazywam się Oskar, 2 lutego skończyłem 4 latka. Do niedawna byłem wesołym chłopczykiem, skorym do zabawy, uwielbiałem chodzić do przedszkola, malować obrazki, lepić z gliny… Często spędzałem czas u babci na wsi, bardzo lubię tam jeździć. Pewnego dnia mama zauważyła, że kuleję na nóżkę, ale jak prawdziwy mężczyzna byłem twardy i ukrywałem, że boli. Jednak po pewnym czasie ból był nie do zniesienia, nie pomagały już leki przeciwbólowe, więc Pani doktor skierowała mnie na badania krwi. Wyniki były bardzo złe. Musieliśmy jechać do szpitala. Bardzo się bałem i denerwowałem. Nie chciałem tam zostawać. Kilka tygodni trwało zanim lekarze postawili diagnozę: Neuroblastoma IV stopnia, guz nadnercza z przerzutami do węzłów chłonnych, kości (liczne kręgi kręgosłupa, miednica, kość krzyżowa, kości udowe, ramienne i piszczelowe) oraz szpiku kostnego, 30% szans na wyleczenie... Lekarze od samego początku nie ukrywali, że terapia będzie bardzo długa i ciężka. Nieważne, bylebym wyzdrowiał! Chciałbym pójść jak inne dzieci na plac zabaw, na sanki, ulepić bałwana. Niestety nie mogę. Jestem w trakcie megachemioterapii i ważne jest, bym nie złapał teraz żadnej infekcji. Byłem dwa razy na przepustce w domu, ale moje wyniki bardzo spadły i musiałem znowu wrócić na oddział. Pan doktor powiedział, że szpital będzie moim domem do końca tego roku. Jednak leczenie w Polsce nie gwarantuje całkowitego wyzdrowienia. Wujek dowiedział się, że istnieje terapia w niemieckiej Klinice, która zwiększy moje szanse na wyleczenie!!! Niestety koszt takiego leczenia to ok 140 000 euro. To bardzo dużo, dlatego chciałem prosić o pomoc. Zebrane środki zostaną w całości przekazane na moje leczenie. Liczę na Ciebie!

Przekazując swój 1% lub darowiznę na konto Fundacji Avalon z dopiskiem Wojcieszek,2044 możesz uratować mi życie!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 173
Ulotkę wygenerowano: 9
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a