Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Monika Liwska

Nazywam się Monika Liwska, mam 32 lata. Po trzech operacjach wycięcia guza kanału kręgowego w sierpniu 2009 roku...

Nazywam się Monika Liwska, mam 32 lata. Po trzech operacjach wycięcia guza kanału kręgowego w sierpniu 2009 roku przestałam chodzić, nie mam czucia i mam zniesione odruchy w dolnej części ciała. Z dnia na dzień z osoby w pełni aktywnej zawodowo i towarzysko, mobilnej i pełnej energii, stałam się uzależniona od pomocy innych osób. Nie musi tak pozostać. Wciąż jestem rehabilitowana. Rehabilitacja i niezbędny do niej sprzęt, a także konieczne do funkcjonowania w codziennym życiu  pomoce są jednak bardzo drogie. Koszty przerastają moje możliwości. Świadczenie z ZUS-u ledwie starcza na leki, cewniki i inne potrzebne środki pomocnicze. Oczywiście rodzina udziela mi wszelkiego możliwego wsparcia, dotychczasowe wydatki jednak pochłonęły wszelkie oszczędności a dalszym związanym z chorobą nie widać końca. Chciałabym móc jak dawniej funkcjonować w społeczeństwie i wiem, że będę w stanie zapracować na swoje utrzymanie, niestety żeby moje plany powrotu do pracy i społeczeństwa mogły się ziścić, jestem zmuszona zakupić odpowiedni dla mojej niepełnosprawności, produkowany na miarę wózek aktywny, indywidualny przedmiot pionizujący, oprzyrządowanie do samochodu bym mogła w niesprzyjających warunkach atmosferycznych przemieszczać się do pracy, lekarzy, na zabiegi. Ponadto dużych nakładów finansowych wymaga przystosowanie mieszkania (w tym likwidacja barier architektonicznych), tak abym mogła samodzielnie wykonywać podstawowe czynności np. zabiegi higieniczne, gotowanie czy samo swobodne opuszczanie domu i posesji na wózku. Dlatego ośmieliłam się prosić o pomoc licząc, że znajdą się firmy i osoby prywatne o otwartym sercu, dysponujące możliwościami i środkami choćby częściowej pomocy.Zapewniam o niezmierzonej wdzięczności za każdą, nawet najmniejszą pomoc, jaką będą Państwo mogli mi udzielić w przywracaniu mnie do samodzielności i wiary w lepsze jutro.Przekazując 1% podatku lub darowiznę  pomagacie mi Państwo przestać być ofiarą choroby, a stać się znów aktywną osobą.

FUNDACJI AVALON z dopiskiem LIWSKA, 581

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem LIWSKA, 581 pomagacie mi Państwo przestać być ofiarą choroby, a stać się znów aktywną osobą.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 161
Ulotkę wygenerowano: 6
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a