Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Monika Borek

Witam. Mam na imię Monika i jestem mieszkanką Będzina...z chorobą zwaną stwardnienie rozsiane żyję od sześciu lat. Każdy człowiek ma plany, marzenia, i chęć realizacji samego siebie. Wielu ludzi uważa, że moja  choroba jest...

Witam. Mam na imię Monika i jestem mieszkanką Będzina...... z chorobą zwaną stwardnienie rozsiane żyję od sześciu lat. Każdy człowiek ma plany, marzenia, i chęć realizacji samego siebie. Wielu ludzi uważa, że moja  choroba jest ograniczeniem nie tylko fizycznym ale również społecznym..... i tu Cię zaskoczę, ponieważ mnie to nie dotyczy... Dopóki się rehabilituję, dopóki wiem, że we mnie wierzysz, dopóki nadzieja daje mi wytrwałość - dopóki mi pomagasz. Jestem osobą, która nigdy się nie poddaje i bardzo kocha życie.....   W tej chorobie jest to podstawa. Niestety rehabilitacja jest bardzo kosztowna, a ja chcę żyć godnie jak każdy człowiek. Czasem bywa tak, że choroba  niszczy nam życiowe plany. Ktoś mógłby powiedzieć, że 1% to tak niewiele by pomóc.. dla mnie to następne lata w sprawności, lata szczęścia, realizowania swojego „JA”. To tak niewiele a dla mnie po prostu życie, które jest bezcenne. Zwracam się z prośbą właśnie do Ciebie o przekazanie 1% z rocznego rozliczenia podatkowego lub darowizny na moje subkonto na dalszą rehabilitację...i pamiętaj - dobro i pomoc, którą właśnie czynisz, powraca z podwójną siłą… dziękuję Ci.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Borek, 3073 pomagają mi Państwo w walce z chorobą oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.Z góry dziękuję za pomoc.

POMÓŻ MI REALIZOWAĆ MOJE MARZENIA

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1520
Ulotkę wygenerowano: 13
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Adam z Gdańska 2015-03-06 00:38
Dla Pani Moniki, Pani Ani . . . i Wszystkich Podopiecznych AVALON oraz Wszystkich innych Fundacji zapewniających Pomoc i Wsparcie ! ! ! ! ! ! ! :-)
Proszę wejść na www.gh-film.org , następnie kliknąć w "od 10 Lat na ekranach kin" i zobaczyć Ten Film ! ! ! O ile będziecie Zainteresowani, to Zapraszam na Spotkania, które odbywają się w większych miastach Polski, Europy i całego Świata, na których dochodzi do Licznych Pomocy i Uzdrowień ! ! ! ! !
Pozdrawiam Was Wszystkich Serdecznie, życząc Szybkiego Powrotu do Zdrowia -Adam :-)
PS- "Jest wiele rzeczy, których nie można wytłumaczyć ale nie ma niczego, co nie mogłoby się wydarzyć ! ! !" -Bruno Groening.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a