Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Michalec Kamil

Nazywam się Kamil Michalec mam 35 lat. Jeszcze do niedawna byłem pełnym życia i pomysłów na nie facetem. Starałem się czerpać z niego jak najwięcej i cieszyć każdym dniem pomimo przeciwności losu. Praca, znajomi, marzenia, ukochana osoba u boku i wspólne plany na przyszłość, gdyż w lipcu dowiedziałem się że w krótce zostanę ojcem. Niestety w sierpniu 2013r. moje beztroskie życie uległo diametralnej zmianie. W nocy podczas snu z powodu dyskopatii kręgosłupa szyjnego doznałem obrzęku rdzenia w odcinku szyjnym co skutkowało porażeniem czterokończynowym. W trakcie półrocznego pobytu w szpitalu przeszedłem trzy operacje tj. odbarczenie obrzękniętego rdzenia potem po dwóch tygodniach usunięcie niestabilnego krążka międzykręgowego C6-C7, a następnie po czterech tygodniach usunięcie powstałego w wyniku poprzedniego zabiegu krwiaka uciskającego rdzeń. Niestety z powodu długotrwałego ucisku rdzeń uległ uszkodzeniu i z dnia na dzień zawalił się cały mój świat.

Gdy w kwietniu 2014r. urodziła się moja córeczka marzyłem tylko o jednym- zacząć chodzić szybciej niż ona. Dzisiaj Lila biega ile sił w nogach, a ja nadal jestem przykuty do wózka i zdany na pomoc bliskich lecz z uporem czekam na ten dzień kiedy razem pójdziemy na spacer. Moim obecnym marzeniem jest osiągnięcie sprawności niezbędnej do życia codziennego by w przyszłości nie być ciężarem dla bliskich. Wymaga to nie tylko mojej wytrwałości, ale również kosztownych turnusów oraz niezbędnego sprzętu. Dlatego zwracam się do wszystkich Państwa o dobrej woli i wielkiego serca z prośbą o pomoc i przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto.

 

POMÓŻCIE MI PAŃSTWO SPEŁNIAĆ MARZENIA

 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Michalec, 3979 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

opp standard 29678 pobierz 1

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

opp standard 29678 pobierz 1

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

opp standard 29678 uruchom 1

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3246
Ulotkę wygenerowano: 234
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

opp fundacja 750200 uruchom 1

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a